VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

Yaşam Alanları

Doğa kadar temiz ve saf hava

Virussafe Ne İşe Yarar?
Virüsleri yok eder,
Bakterileri yok eder,
Kokuları yok eder,
Statik elektriği yok eder ve
Doğanın nefesini evinize taşımanıza yardımcı olur

Kimler Faydalanır?
Virussafe tüm canlılar için çok önemli olan doğanın yapı molekülleri su, hidrojen ve oksijen ile çalışmaktadır. Dolayısı ile sağlıklı olmak isteyen herkes kullanabilir.

Virussafe Nasıl Çalışır?
Virussafe tamamen bir ağacın yaptığı fotosentez sürecini elektronik bir kartla yapabilecek şekilde icat edilmiştir.
Tek yaptığı ağaçların yaptığı gibi havadaki nemi parçalayarak ederek dengeli bir biçimde ortama yaymaktır. Geri kalanı doğa binlerce yıldır kendini temizlemek için yaptığı şekilde yapmaktadır.

Virussafe İnsana Zararlımıdır?
Günümüz nano elektroniğinin geldiği seviye sayesinde hücresel düzeyde gerçekleştirilebilen etkiler elektronik olarak kısmi şekilde yapılabilmektedir. Virussafe ile ilgili klinik test sonuçları yapılmış ve hiç bir zararı tespit edilmemiştir. Virussafe ancak bir ağacın verdiği zarar kadar size zarar verebilir.

Virussafe Geniş Alanda Nasıl Etkili Olabiliyor?
Virussafe bir filtre değildir. Klasik bildiğimiz filtreler gibi havayı içine çekip filtrelemiyor tam tersine teknolojisi sayesinde havaya yaydığı parçalanmış su molekülleri havada gözle göremeyeceğimiz bulutçuklar oluşturmaktadır. Odanın tamamına yayılı bu alan içeresine giren tüm mikroorganizmaları etkisiz hale getirmektedir.

Alerjik Astıma Karşı Etkili Midir?
Uluslararası olarak yapılan testlerde Virussafe kullanılan ortamlarda alerjik astım hastalarının %95 inde astım belirtilerinin görülmediğini tespit edilmiş, ortalama olarak hastaların nefes alıp verme seviyeleri 3 katına kadar çıktığı tespit edilmiştir.                                                            

Ferah Ve Sağlıklı Bir Ortam İçin Virussafe’i Tercih Edin
Klima sistemleri ısıtıcı sistemler havalandırma sistemleri sadece havayı koşullandırır beton duvarların içinde güvende olabilmeniz için doğa sizin yanınıza virusafe’i gönderdi. Doğadan kopan bir parça şimdi sürekli yanınızda.

Sadece fişe takın!
Virrusafe 24 saat boyunca çalışacak ve ortamınızı zararlı mikroorganizmalardan temizleyerek size ve ailenize hakkettiğiniz sağlıklı yaşam alanını sağlayacaktır.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
hepa filtre, sıcak buhar makinesi, hepaonline, nemlendirici buhar makinası, anti mite
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası