VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

TOPLU YAŞAM ALANLARI

İçeride VİRUSSAFE Hava Temizleme Cihazı varsa, içiniz rahat olsun!

Toplantı, spor salonları, sinema tiyatro, AVM'ler vb. birçok toplu yaşam alanlarımız olan kapalı ortamlarda, birçok kişiyle aynı havayı solumak durumundayız.
Kapalı ve kalabalık bir ortam içeren bu tür alanlarda solduğumuz hava, havadan bulaşabilecek hastalıklar düşünüldüğünde sağlığımız açısından büyük tehditler içermektedir.
Virussafe yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker.

Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozularak zararsız hale gelir ve üremeleri engellenir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur doğada olduğu gibi sağlıklı, temiz bir hava solumamızı sağlar.

  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Vücut direncini arttırır.
  • Kötü kokuları (sigara, amonyak vb. kokuları) yok eder.
  • Temiz, sağlıklı hava solumamızı sağlar.
  • Astım ve alerjen hastalarında %95 etkilidir.
  • Astım alerjen hastalığını %65 geriletir.
  • Cildimizin daha genç ve canlı kalmasını sağlar.

Virussafe yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker.
Toplantı, spor salonları, sinemalar, tiyatro, AVM'ler v.b birçok toplu yaşam alanlarımız olan kapalı ortamlarda, birçok kişiyle aynı havayı solumak durumundayız. Kapalı ve kalabalık bir ortam içeren bu tür alanlarda solduğumuz hava, havadan bulaşabilecek hastalıklar düşünüldüğünde sağlığımız açısından büyük tehditler içermektedir.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası