VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

SERALAR ve BİTKİ KORUMA

Seralarda, bin bir emek ve özenle yetiştirilen ürünlerin havada ki gözle görülmeyen virüs, bakteri, mantar, küf, rutubet vb. zararlı mikroorganizmalar sebebi ile hastalıklara yakalanmaktadır. Onca emeğin ve yatırımın boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Virussafe hava temizleme cihazı yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Virussafe'in havayı filtrelemek için kullandığı teknoloji fotosentez teknolojisinin bir benzeridir. En büyük farkı bir bitki değil bin bitkinin yapabildiği kadar güçlü bir fotosentez yapıp ortamdaki bakteri, virüs, küf, rutubet, mantar ve zararlı mikroorganizmaları su moleküllerine çevirerek yok etmektedir.

Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker. Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozulur, zararsız hale gelir ve üremeleri engellenir.

Bitkilerin üzerine yapışan gözle görülmeyen bu zararlı molekülleri etkisiz hale getirir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur. Bitkiler üzerinde manyetik bir alan oluşturarak daha çok nem ve su çekim gücünü arttırır.

Bu sayede çiçekler, bitkiler daha hızlı, daha sağlıklı bir büyüme gösterirken, ömürleri en az iki kat artmaktadır.

  • Çiçeklerin, havadan üzerlerine yapışan zararlı mikroorganizmaları yok eder.  
  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Çiçeklerin daha hızlı ve sağlıklı büyümesini sağlar.
  • Çiçeklerin dayanım ömürlerini uzatır.

Virussafe Hava Temizleme Cihazı

Virussafe'in havayı filtrelemek için kullandığı teknoloji fotosentez teknolojisinin bir benzeridir. En büyük farkı bir bitki değil bin bitkinin yapabildiği kadar güçlü bir fotosentez yapıp ortamdaki bakteri, virüs, küf, rutubet, mantar ve zararlı mikroorganizmaları suya çevirerek yok etmektedir.

Bu sayede yaşayan bitkilerin daha sağlıklı dinç ve diri hastalıksız olarak müşteriye sunulmalarını sağlamaktadır.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası