VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

SAĞLIK MERKEZLERİ

İçeride VIRUSSAFE Hava Temizleme Cihazı varsa, içiniz rahat olsun!

İçeride VIRUSSAFE varsa, içiniz rahat olsun!
Hastane ortamları günümüz yaşantımızda en fazla bakteri, virüs ve mikroorganizmanın bulunduğu ortamlardır. Vücut direnci düşmüş, stresli bir ortam bulunan hastalar, doktorlar, hastane çalışanları gibi sürekli hastanede bulunan insanlar dış ortama göre çok daha fazla direnç geliştirmiş olan bakteri ve virüsler ile karşılaşmaktadır.
Ozon ya da zararlı bir kimyasal içermeyen Virussafe sistemi sadece havadaki su buharını parçalayarak oluşturduğu koruma alanı ile %90-%99 arasında ortamın daha sağlık olmasını sağlamaktadır.

Hava ile bulaşabilecek enfeksiyon ve hastalıklara şu anda dünyadaki en gelişmiş ve kompakt sistem ile cevap vermek mümkün.

Havadan gelen bulaşıcılara karşı tek korumanız

Virussafe sistemi havadan bulaşabilecek mikroorganizmalara karşı ozon üretmeden sizi koruyabilecek en başarılı ve denenmiş sistemlerden biridir. 2008 yılından beri kullanılmaya başlanan teknoloji şu anda dünyada 30 milyonun üzerinde satılmıştır.

Nekahat dönemi koruması

En zor dönemlerinizde vücut savunma mekanizmasına destek olarak çok daha sağlıklı ve hızlı toparlanma süreci sağlamaktadır.

Yoğun bakım koruması

Yoğun bakımlardaki açık yaralar ve hastaların mikroorganizmalara olan düşük direnci sırasında kompakt sistem çözümü sayesinde çok geniş bir alana koruma kalkanı sağlayabilen AG40 ailesi çözümleri ile yoğun bakımlarınız artık havadan gelecek enfeksiyonlara karşı elektronik olarak en yüksek koruma altındadır.

Ameliyat koruması

Ameliyathanede her ne kadar sürekli çevrim hepa filtreli çözüm olsa da içeri girebilecek en küçük mikroorganizmayı da yoğun AG40 serisi ürünler havada oluşan koruma alanı sayesinde koruyabilmektedir.

Birçok virüs, bakterin bulunduğu ortam olan hastaneler sağlığımız için çok büyük bir risk taşır. Hastanelerin temizliği, sterilizasyonu bu nedenle çok önemlidir. Havadaki mikrop, virüs, bakteri, küf, kötü kokular ve rutubet ne kadar yok edilmeye çalışılsa da, bu amaçla yapılan temizlik ve sterilizasyon çalışmaları maalesef yetersiz kalmaktadır. Havadan bulaşabilecek hastalıklara karşı yeterli sterilizasyon sağlanamamaktadır.

Bu tarz toplu yaşam alanı olan riskli ortamlarda, havadan bulaşabilen üst solunum yolları enfeksiyonlarına neden olan çok sayıda virüs, bakteri ve mantarlar her an çoğalarak yayılabilirler.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası