VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

Oteller

Günümüzde rekabetin kıyasıya olduğu otelcilik sektöründe, oteller, müşterilerine en iyi, en kaliteli, en uygun ve temiz hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Büyük önem arz eden temizlik hijyen konusu ön plana çıkmaktadır. Fakat temizlik ve hijyen konusunda ne kadar önlem alınmış olsa da yetersiz kalınmaktadır.

Odalarda, toplantı salonlarında kısacası kapalı ortamlarda. Havadan bulaşabilen hastalıklar, lejyoner hastalığı vb. hastalıklar ve astım, alerjen hastaları göz ardı edilmektedir. En prestijli oteller bile bu konuda çözüm bulamamaktan yakınmaktadır (camları açıp ortamı havalandırmak mümkün olmadığı).

Virussafe yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, kötü kokular, spor bakterisi, küf, rutubet ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker. Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozularak zararsız hale gelir ve üremeleri engellenir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur.

Doğada olduğu gibi sağlıklı, temiz bir hava solumamızı sağlar.

  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Vücut direncini arttırır. 
  • Kötü kokuları (sigara, amonyak vb. kokuları) yok eder. 
  • Temiz, sağlıklı hava solumamızı sağlar.
  • Astım ve alerjen hastalarında %95 etkilidir. 
  • Astım alerjen hastalığını %65 geriletir.

Günümüzde rekabetin kıyasıya olduğu Otelcilik sektöründe, Oteller, müşterilerine en iyi, en kaliteli, en uygun ve temiz hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Odalarda içilen sigaralar, döşemelere sinen insan kokuları, organik kokular, küf kokuları, rutubet kokuları oda içeresine yerleştirilen küçük boyutlardaki Virussafe hava temizleme cihazı ile sürekli olarak havayla birlikte temizlenebilir. Profesyonel otel çözümleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Rutubet, tuvalet, küf, gibi kokulara son. Ferah ve temiz odalar için Virussafe size en üstün ve ekonomik teknolojiyi sunuyor.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası