VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM'İN FAYDALARI

MUTFAKLAR, BANYO, TUVALET

Ev, iş yeri, ofis, AVM ve fabrikalarda gündelik yaşantımızda her gün kullanmakta olduğumuz; banyo, tuvalet ve mutfaklarımızın hijyen olması ve kötü kokular yaymamasını isteriz. Aksi takdirde gerek kötü koku, gerekse bulaşıcı hastalıklar açısından birçok rahatsızlıkla karşılaşırız.

Buna rağmen ne kadar önlem alınsa da yanmış yağ, tuvalet, yemek, sigara vb. rahatsız edici kokulara maruz kalırken, havadan bulaşabilecek hastalıklarla da karşı karşıya kalmamız içten bile değildir.

Toplu kullanım alanlarında ki risk daha da büyüktür. Bu denli önem arz eden bir konuda daha iyi önlemler almak şarttır.

Virussafe'in havayı filtrelemek için kullandığı teknoloji fotosentez teknolojisinin bir benzeridir. En büyük farkı bir bitki değil bin bitkinin yapabildiği kadar güçlü bir fotosentez yapıp ortamdaki bakteri, virüs, küf, rutubet, mantar, kötü kokular ve zararlı mikroorganizmaları suya çevirerek yok etmektedir.

Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker.
Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozulur, zararsız hale gelir ve üremeleri engellenir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur.

  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Vücut direncini arttırır.
  • Kötü kokuları (sigara, amonyak, atık vb. kokuları) yok eder.
  • Temiz, sağlıklı hava 3 Tekrar Suya Dönüşüm
  • Hidroksil çok kısa bir süre içinde tekrar suya dönebilmek için mikroorganizma yapısından bir hidrojen molekülü alarak suya dönüşür ve mikroorganizma bölünme ve çoğalma özelliğini kaybederek yavaş bir şekilde yok olur. Bu reaksiyon doğadaki ağaçlar ve mikroorganizmalar arasında geçen dönüşüm sürecinin aynısıdır. Solumamızı sağlar.
  • Astım ve alerjen hastalarında %95 etkilidir.
  • Astım alerjen hastalığını %65 geriletir.

Ev, iş yeri, ofis, AVM ve fabrikalarda gündelik yaşantımızda her gün kullanmakta olduğumuz; banyo, tuvalet ve mutfaklarımızın hijyen olması ve kötü kokular yaymamasını isteriz. Mutfaklar ve tuvaletler evimizin en temiz olması gereken bölgeleridir. Bu bölgeleri yüzeysel olarak ne kadar temizlesekte havadaki tozlardan gelen kirleticiler ile yüzeyler tekrar kirlenmekte ve enfekte olmaktadırlar. Virussafe hava temizleme cihazının kullandığı teknoloji sayesinde geniş bir alandaki hava temizlenmekte ve yüzey enfeksiyonları ve besin enfeksiyon ve bozulmalarının önüne geçilmektedir.

Katalog İndirin (Ön Sayfa)
Katalog İndirin (Arka Sayfa)
Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası