VIRUSSAFE VİZYON 2023 BAĞCILIK ÇALIŞTAYINDAYDI...
VIRUSSAFE, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYDİ...

VIRUSSAFETM

Virussafe'in Faydaları

VIRUSSAFE Ev ve iş yerlerinde, doğal temiz sağlıklı hava solumamızı sağlar.Astım hastaları,Alerjik hastalığı olanlar için vazgeçilmez  bir üründür.
(Astım ve Alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediğikanıtlanmıştır).

Siz ve sevdiklerinizi, oldukları havada ki mikroplardan, bakterilerden,virüslerden koruyan bir cihazdır.Özellikle kapalı ortamlarda; sağlıklı, temiz, doğal hava ihtiyacınız için güvenle kullanabileceğiniz VIRUSSAFE kış aylarında daha fazla yaygınlaşan grip,nezle v.b birçok hastalığa karşı sağlıklı,temiz, güvenilir ortam sağlar.Yurt dışında evlerde,ofislerde,okullarda,hastanelerde,toplu yaşam alanlarında; 50.000.000 kişinin güvenle kullandığı bir üründür..1) Virussafe doğada olduğu gibi; temiz ,sağlıklı havayı kapalı mekanlarda güvenle solumamızı sağlar. 
2) Virussafe sizi ve sevdiklerinizi soluduğunuz havada ki; gözle görülmeyen mikroorganizmalardan ( mikroplardan, bakterilerden,virüslerden) koruyan bir cihazdır. Size ve sevdiklerinize sağlıklı bir nefes sağlar. 
3) Virussafe’in Astım ve Alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediği kanıtlanmıştır. 
4) Virussafe Kapalı mekanlarda; özellikle toplu yaşam alanlarında, havadan solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı     
etkili koruma sağlar.
5) Virussafe İstenmeyen (Sigara ,hayvansal kokular,amonyak v.b.) kötü ve rahatsız edici kokulara karşı etkin bir çözüm sağlar.   
6) Virussafe Küf bakterilerini yok eder.
7) Virussafe Diğer modeli ile; çiçek,sebze ve meyveleri, küf ve mantar gibi bakterilere karşı koruyarak dayanım sürelerini uzatır.  
8) Virussafe bulunduğu ortamda ki statik elektriği yok eder.

VİRUSSAFE Ev ve iş yerlerinde, doğal temiz sağlıklı hava solumamızı sağlar.Astım hastaları,Alerjik hasalığı olanlar için vazgeçilmez  bir üründür(.Astım ve Alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediği kanıtlanmıştır). Siz ve sevdiklerinizİ, soludukları havada ki mikroplardan, bakterilerden,virüslerden koruyan bir cihazdır.Özellikle kapalı ortamlarda; sağlıklı, temiz, doğal hava ihtiyacınız için güvenle kullanabileceğiniz VİRUSSAFE,kış aylarında daha fazla yaygınlaşan grip,nezle v.b birçok hastalığa karşı sağlıklı,temiz, koruma sağlar.  

Yurt dışında evlerde,ofislerde,okullarda,hastanelerde,toplu yaşam alanlarında; 50.000.000 kişinin güvenle kullandığı bir üründür..

Mesafeli Satış Sözleşmesi - Gizlilik Politikası